Про компанію

Історія компанії

Датою заснування компанії “Пласт Прінт” вважається січень 2004 року.

На момент створення компанія налічувала 8 співробітників, а виробництво розміщувалося на території трохи більше 40 кв.м. За півроку виробництво пластикових карток збільшилося у кілька разів.

Зростання виробництва стимулювало придбання нового обладнання, здатного виробляти пластикові картки, що відповідають високим стандартам якості.

Підсумком проведеної роботи стало збільшення обсягів виробництва, зростання чисельності працівників. До компанії прийшли фахівці, які мають високу кваліфікацію у сфері виробництва пластикових карток.

Компанія "Пласт Прінт"

“Пласт Прінт” – компанія, що динамічно розвивається і працює на ринку з 2004 року. Виготовлення пластикових карток – наша вузька спеціалізація. Вона дозволяє приділяти всю увагу виготовленню конкретної продукції, впроваджувати нові технології, вести грамотну політику ціноутворення, що прямо впливає на збільшення кола постійних клієнтів та залучення нових замовників.

Щорічно збільшується обсяг виробництва пластикових карток, модернізується обладнання, впроваджуються нові технології. З моменту створення підприємства виробнича потужність друку карток офсетним способом не перевищувала 120 тисяч карток на рік.

Показник у 240 тисяч карток ми маємо на 2005 рік, а на початку 2009 року 8 мільйонів 400 тисяч. На сьогоднішній день обсяг продукції, що виробляється, продовжує зростати.

Зростання виробництва, авторитет компанії в першу чергу залежить від наших клієнтів, і ми цінуємо їхню довіру.

Для постійних клієнтів є вигідна система знижок, безкоштовна доставка по Україні.