НАШІ ПЕРЕВАГИ

Друк безкоштовного зразка пластикових карток цифровим методом

Постачання матеріалів для виробництва пластикових карток або використання матеріалів Замовника

Доставка замовлення безкоштовно по Києву та Україні від 100 штук

Постійним клієнтам та рекламним агентствам надається система знижок

ПРО КОМПАНІЮ

“Пласт Прінт” – компанія, що динамічно розвивається, що працює на ринку з 2004 року. Виготовлення пластикових карток – наша вузька спеціалізація. Вона дозволяє приділяти всю увагу виготовленню конкретної продукції, впроваджувати нові технології, вести грамотну політику ціноутворення, що впливає на збільшення кола постійних клієнтів і залучення нових замовників.

Щорічно збільшується обсяг виробництва пластикових карток, відбувається модернізація обладнання, впроваджуються нові технології.

З моменту створення підприємства виробнича потужність друку карток офсетним способом не перевищувала 120 тисяч карток на рік.

ПЛАСТИКОВІ КАРТКИ

Пластикові карти, це безсумнівно один із найдієвіших способів залучення нових клієнтів для вашого бізнесу та створення кола постійних. Вони завоювали популярність, завдяки своїм універсальним якостям, довговічністю та естетичністю.

Технології виготовлення карток постійно удосконалюються, тим самим розширюючи сфери їх застосування.

Види поширених на сьогоднішній день пластикових карток повністю задовольняють потреби будь-якого бізнесу. Для залучення клієнтів у сфері торгівлі та послуг вони вже сьогодні потрібні.

Наша компанія надає повний комплекс послуг з виготовлення та персоналізації пластикових карток будь-якого призначення.

19
РОКІВ ДОСВІДУ

У ВИРОБНИЦТВІ ПЛАСТИКОВИХ КАРТ

573

ПРОЕКТІВ

28745

КЛІЄНТІВ

41

СПІВРОБІТНИКІВ

Пластикові картки

Види карток

Пластикові карти є незмінним атрибутом будь-якого успішного бізнесу, вони використовуються повсюдно, набуваючи все більшої популярності. Завдяки широкому вибору видів та технологій виробництва, можна виготовити пластикові картки, що ідеально відповідають призначенню.

Детальніше…

Виробництво пластикових карток

Виготовлення карток

Компанія “Пласт Прінт” пропонує виготовлення пластикових карток різного призначення, технологій друку зображень та способів персоніфікації карток. Технічне оснащення дозволяє виробляти пластикові картки, що відповідають стандартам якості та здатні задовольнити найвибагливішого замовника.

Детальніше…

Матеріали для пластикових карток

Матеріали для карток

Основним матеріалом виготовлення пластикових карток є пластик. Для різних технологій виготовлення використовується різний пластик. Крім відмінностей за складом, кольором, форматом заготовок — пластик для карток може мати різний ступінь підготовленості до подальшої технологічної обробки.

Детальніше…

НАШІ КЛІЄНТИ

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

098 902 0100