Search
Generic filters
Search
Generic filters

Чіпові смарт-картки контактні

Чиповые смарт-карты контактные

Смарт-картки з чіпом – розумні пластикові картки, які зберігають у собі інформацію та мають вбудований чіп – ідентифікатор різних сфер. Карта пам’яті має обмеження щодо обсягу інформації. Містять операційну систему та мікропроцесор (виконання арифметичних та логічних операцій) з доступом до пам’яті.

Використання розумної контактної картки зберігає ключову інформацію про власника і іноді бонуси та знижки. Широке використання в накопичувальних системах (кредитних, дебетових картках), студентських квитках, проїзних, водійських та інших сферах.

Зчитують інформацію, прикриваючи картридер (зчитувач). Контактна інформація зберігається зверху мікрочіпа у вигляді майданчика з металу. Її зчитують через опуклі крапки (6-8 шт.) на чіпі. Ідентифікація підвищує безпеку картки.

Мінус: велике зношування карток.

Подивитися як виглядають смарт-картки можна за стандартом: SLE4442, SLE4428.

Види контактних карток: з ISO 7816 інтерфейсом (сучасніший та зручний варіант). Стандарт ISO/IEC 7816 регламентує також протоколи обміну та деякі аспекти роботи з даними, які використовуються і для інших смарт-карток.

Контактні картки не містять батарейок; енергія подається зчитувачами.

А також з USB-інтерфейсом: Зазвичай є мікросхемою звичайної ISO 7816 карти, суміщену з USB-зчитувачем в одному мініатюрному корпусі. Це робить застосування смарт-карток для комп’ютерної автентифікації набагато зручніше.

Компанія “Пласт Прінт” виготовить пластикові картки дешево на замовлення будь-якого тиражу. Доставка пластикових карток безкоштовна – від 100 штук.

Телефонуйте, замовляйте +380989020100.

Вас також можуть зацікавіти