Search
Generic filters
Search
Generic filters

2 tag та 3 tag

2 tag и 3 tag

Пластикові картки 2-Tag і 3-Tag називаються так, тому що їх можна швидко розділити на два і три міні-модулі в ряд відповідно. Модулі легко відокремлюються один від одного, для цього передбачені спеціальні надсічки. Вони наносяться спеціальним обладнанням для того, щоб можна було розламати її клієнтом на частини.

Ми можемо нанести на вашу картку персоналізацію та нумерацію, штрих-код, магнітну смугу або іншу інформацію. Будь-яка примха наших клієнтів = наше виконання Ваших побажань.

Впровадження таких карток в Україні стало зовсім недавно і наша компанія “Пласт Прінт” не відстає та розробляє їх. Вони дуже зручні в носінні (брелок-реклама), а також для передачі їх своїм друзям, родичам та знайомим. Зазвичай такі картки мають один штрих–код, отже бонуси накопичуються набагато швидше. А підприємство, яке видало картку, збільшує кількість клієнтів і підвищує свій прибуток.

2- Tag та 3-Tag пластикові картки – це оригінально, стильно та красиво. Вони залучать кожного і зроблять ваші товари унікальнішими.

Компанія “Пласт Прінт” береться виготовити пластикові картки дешево на замовлення за вашим макетом 2 – TAG та 3 – TAG. Телефонуйте, замовляйте +380989020100.

Вас також можуть зацікавіти