Search
Generic filters
Search
Generic filters

Картки з магнітною смугою

Карты с магнитной полосой

Картка з магнітною смугою –  вид карти, яка має найнадійніший, найпоширеніший метод персоналізації.

Компанія “Пласт Прінт” може запропонувати вам будь-які картки з магнітною смугою: дисконтні картки, накопичувальні, бонусні, банківські, кредитні, подарункові, експрес-картки, пластикові ключі, перепустки. Ми виготовляємо смугу розмірами – 86х12,5 мм, але вона зберігає досить великий обсяг інформації.

Функції магнітної смуги: містить персональну інформацію власника картки, яка записана за допомогою спеціального коду. Щоб розшифрувати дані, необхідно використовувати рідер – зчитувач. Але він має обмеження обсягу пам’яті.

Історія магнітної картки: Магнітний запис цифрових даних був винайдений у 1950-х роках. Дані записувалися на пластикову стрічку, покриту оксидом заліза. У 1960 році фірма IBM за договором з урядом США розробляла технології безпечного зберігання даних на пластикових картках.

Виготовлення магнітної смуги відбувається шумом, а коли воно готове можна буде знайти відмінність оригінальної копії, тобто підробити неможливо. Найчастіше магнітна смуга має плівку, яка схожа на пластик.

Магнітні смуги діляться на:

  • Низькокоерцитивні (Low Coercitive або LoCo) для запису інформації використовують струм силою до 300 ерстед. Магнітна смуга коричневого кольору. Використовують, якщо термін дії обмежений.
  • Середньокоерцитивні (Medium Coercitive або MeCo) для запису інформації використовують струм силою до 2750 ерстед.
  • Високоерцитивні (High Coercitive або HiCo) для запису інформації використовують струм силою до 4000 ерстед. Магнітна смуга чорного кольору.

До категорії надійних відносяться карти зі смугою HiCo – магнітний носій сильніше протистоїть зовнішньому впливу (не розмагнічуються та довговічні). Вартість карти з чорною смугою вища, ніж з коричневою.

Магнітна смуга має три записи. А запис на магнітні доріжки ведеться латинськими буквами.

Ціни на виготовлення карток з магнітною смугою (за картку)

тип карткиціна/тираж
магнітна смугавід 1,70 грн
магнітна смуга + номервід 1,85 грн
магнітна смуга + ембосуваннявід 1,85 грн

Вас також можуть зацікавіти