Виробництво дисконтних карток

  Вид пластикової картки:
  Товщина:
  Тип пластику:
  Захисна ламінація:
  Кількість:
  Унікальність
  Вибірковий УФ лак:
  Тиснення фольгою:
  Персоналізація
  Смуга для підпису:
  Скретч покриття:
  Номер:
  Штрих-код:
  Ембосування:
  Індент друк:
  Магнітна смуга:
  Картки з чіпом
  З безконтактним чіпом:
  З контактним чіпом:
  Ціна за 1 шт.:
  Ціна за тираж:
  Ім'я:
  Телефон:
  Email:
  discount-card-slide-1
  discount-card-slide-2
  Slide
  PlayPlay
  discount-card-slide-3
  discount-card-slide-1
  discount-card-slide-2
  Slide
  discount-card-slide-3
  previous arrow
  next arrow

  “Створюйте професійно макети онлайн, навіть якщо ви новачок в дизайні, завдяки нашому простому та інтуїтивному редактору макетів!”

  Дисконтні картки – це ідеальне рішення для підприємців, які прагнуть залучити нових клієнтів та утримати постійних. Цей ефективний інструмент дозволяє запропонувати споживачам не лише вигідні знижки, а й бонуси, що стимулюють покупку продукції компанії.

  Власники дисконтних карток можуть насолоджуватися економією коштів завдяки вигідним пропозиціям та привілеям, які доступні лише для них. Це підвищує їхній рівень задоволеності та лояльності до бренду, що створює стабільний потік постійних клієнтів.

  Крім того, замовлення виробництва дисконтних карток на замовлення дає можливість підприємцям індивідуально налаштувати дисконтну програму, враховуючи потреби та переваги своїх клієнтів. Таким чином, ви можете створити унікальний і легко відомий бренд, який залучатиме нових клієнтів і утримуватиме вже існуючих. Не проґавте можливість збільшити свій прибуток і зміцнити свою позицію на ринку – замовляйте виробництво дисконтних карток прямо зараз!

  Ви хочете, щоб ваш бізнес приваблював більше клієнтів та збільшував свій прибуток?

  Дисконтні карти – це те, що вам потрібно! Компанія “Пласт Прінт” пропонує виготовлення якісних та унікальних дисконтних карток, які допоможуть вашому бізнесу рости та процвітати.
  Ми пропонуємо два види дисконтних карток – без індивідуальних даних та персональні.

  Без індивідуальних даних карти можуть використовувати всі, кому ви довіряєте, що дозволяє розширити коло ваших клієнтів.

  А персональні карти мають дані власника і можуть використовуватися лише ним, що гарантує вашому бізнесу лояльність та повторні покупки.

  Один із найпоширеніших варіантів дисконтних карт є картки зі змінним штрих-кодом або номером, до яких прив’язуються дані про вашого клієнта у вашій дисконтній системі. Штрих-код дозволяє автоматизувати та контролювати наявність картки на місці продажу або надання послуги.

  Ще кілька років тому основним носієм інформації на наших дисконтних картках була магнітна смуга. Але сучасний світ розвивається і користується технологією RFID для дисконтних карток, яка впевнено витісняє магнітну смугу. Чіпи Mifare та їх аналоги (Fudan) різного об’єму пам’яті є надійним носієм із захистом даних та зберігає всю необхідну інформацію про операції клієнтів або їх даних, що дозволяє вам краще розуміти потреби своїх клієнтів та надавати їм більш персоналізований сервіс.

  Розмістивши на карту особисті дані власника, такі як ім’я, прізвище та дату народження, дозволяє підняти значущість вашого клієнта. Дані про клієнта та його купівельну активність зазвичай зберігаються в базі даних дисконтної програми, що дозволяє вам інформувати його про новинки, акції, розпродажі, звертатися персонально, пропонувати особливі умови на день народження клієнта. Це підвищує лояльність та прихильність клієнтів до вашого бізнесу, що знижує ризики їхнього відходу до конкурентів.

  Мінімальне замовлення 500 грн. Щоб замовити карти з вигодою для вас, зв’яжіться з нами:
  Телефон: +380989020100
  Viber, WhatsApp, Telegram: +380989020100
  Email: info@plast-print.ua