Search
Generic filters
Search
Generic filters

Дисконтні картки

Дисконтные карты

Дисконтна картка – засіб, за допомогою якого споживачі одержують знижки в магазинах, торгових центрах тощо. На дисконтах також нараховуються бонуси, які клієнт використовує для того, щоб купити продукцію компанії.

Головна мета – залучати нових клієнтів та стимулювати постійних. Власники дисконтних карток заощаджують свої кошти завдяки знижкам та іншим привілеям. Величезна вигода для підприємців – лояльність потенційних клієнтів, що приносить стабільний та постійний прибуток.

Види виготовлення дисконтних карток:

  • Без індивідуальних даних: використовуються тими, кому власник довірив карту.
  • Персональні: мають дані власника картки (прізвище, ім’я), може скористатися лише той чия карта. Не можна нікому передавати.

На дисконтній карті часто використовують магнітну смугу. Вона містить всю інформацію про послуги або покупки, які здійснив покупець. А також наносять особисті дані власника – дозволяють інформувати їх про розпродажі, новинки, вітати іменинників.

Як стати учасником у дисконтній програмі?

Необхідно зробити покупку на певну суму, потім залишити свої дані та отримати картку.

Чим вигідніша дисконтна програма, тим складніше взяти в ній участь (отримати картку) та накопичити максимальний відсоток (суму, за якої діє знижка).

Дисконтна використовується для того, щоб зменшити суму покупки на кілька відсотків, вона не змінює свого стану.

Сфери використання

В наш час дисконтними картками користуються торгові мережі, такі як: магазини, ресторани, спортклуби, аптеки, ювелірні салони, турагенства, готелі, автозаправки, рекламні агенції та багато інших.

Ціни на виготовлення дисконтних карток

тип картки
ціна/тираж
штрих-код (відкритий)від 1,20 грн
ембосуваннявід 1,20 грн
картка з панеллю для підписувід 1,30 грн
ембосування+штрих-кодвід 1,30 грн

 

Компанія “Пласт Прінт” виготовляє дисконтні картки з високими стандартами якості та різним ступенем персоналізації. Мінімальне замовлення 500 грн.

Щоб замовити дешеві карти, телефонуйте на номер: +380989020100.

Вас також можуть зацікавіти