Виробництво лотерейних карток із пластику

  Вид пластикової картки:
  Товщина:
  Тип пластику:
  Захисна ламінація:
  Кількість:
  Унікальність
  Вибірковий УФ лак:
  Тиснення фольгою:
  Персоналізація
  Смуга для підпису:
  Скретч покриття:
  Номер:
  Штрих-код:
  Ембосування:
  Індент друк:
  Магнітна смуга:
  Картки з чіпом
  З безконтактним чіпом:
  З контактним чіпом:
  Ціна за 1 шт.:
  Ціна за тираж:
  Ім'я:
  Телефон:
  Email:
  scratch-panel-slide-1
  lottery-card-slide-1
  lottery-card-slide-2
  Slide
  PlayPlay
  lottery-card-slide-3
  scratch-panel-slide-1
  lottery-card-slide-1
  lottery-card-slide-2
  Slide
  lottery-card-slide-3
  previous arrow
  next arrow

  “Створюйте професійно макети онлайн, навіть якщо ви новачок в дизайні, завдяки нашому простому та інтуїтивному редактору макетів!”

  Лотерейні карти є чудовим способом залучення нових клієнтів та утримання старих. Крім того, вони можуть використовуватися як засіб реклами та просування продукції. За допомогою наших карток ви зможете провести різні розіграші цінних призів, що привабить більше людей і збільшить вашу популярність.

  Бажаєте організувати власну лотерею та залучити більше клієнтів? Компанія “Пласт Прінт” пропонує виробництво пластикових лотерейних карток високої якості за доступною ціною. Наша компанія займається виробництвом лотерейних карток вже кілька років, і ми знаємо, як зробити вашу акцію успішною.

  Компанія “Пласт Прінт” пропонує різні варіанти виготовлення лотерейних карток: офсетний метод або цифровий повнокольоровий друк. Ми також можемо додати до карт скретч-шар, що зробить вашу акцію ще цікавішою для учасників. Крім того, ми можемо додати в карти накопичення бонусів та певну кількість дій з карткою.

  Щоб заощадити на вартості, ми можемо зробити лотерейні карти тонші за звичайні пластикові. Також ми можемо нанести на карти штрих-коди, унікальні номери або буквену інформацію для їхньої ідентифікації.

  Кожна друга людина, яка хоча б раз брав участь у розіграші або лотереї, виграє. Тому, коли ви запропонуєте свою карту, ви обов’язково залучите не лише лояльних клієнтів, а й їхніх друзів та знайомих, з якими вони обговорюватимуть вашу акцію.

  Замовте виробництво пластикових лотерейних карток у компанії “Пласт Принт” вже сьогодні та отримайте гарантований успіх своєї акції!

  Телефон: +380989020100
  Viber, WhatsApp, Telegram: +380989020100
  Email: info@plast-print.ua