Search
Generic filters
Search
Generic filters

Лотерейні картки

Лотерейна картка

Лотерейна картка – реклама у вигляді акції з різними розіграшами цінних призів.

Цікавий факт із США: А ви знали, що дозвіл на проживання можна виграти? За участю в щорічному інтернеті – лотереї ви берете участь у виграші. Ця лотерея заохочує імміграцію у США людей інших країн. У 2020 році у зв’язку з пандемією COVID-19 багато переможців лотереї зіткнулися з неможливістю продовжити стандартний процес отримання візи і вкластися у відведений термін до 30 вересня 2020 року. З метою вплинути на ситуацію, міграційні юристи Кюртіс Моррісон та Рафаел Урена оголосили публічну судову справу щодо примусу чиновників до дії (mandamus case).

Використання залежить від завдань акції.

Поширюють лотерейні картки адресною розсилкою або при покупці на певну суму.

Якщо хочете захистити картку ми можемо запропонувати вам скретч-шар (анімовані та інтерактивні зображення). Це покриття може мати цифрову комбінацію: програшна або виграшна, а також назва призу, побажання.

Компанія “Пласт Прінт” може внести в картку накопичення бонусів, певну кількість дій з карткою. Ми можемо виготовляти лотерейні картки офсетним методом або цифровим повнокольоровим друком.

Для економії вартості можна зробити лотерейні картки тонші за звичайні пластикові.

Дуже часто для ідентифікації наносять штрих-код, унікальні номери або буквену інформацію.

Кожен другий, хоч раз брав участь у розіграші чи лотереї та виграють. Коли ви запропонували свою картку, ви обов’язково залучите не лише лояльних клієнтів, а й друзів, знайомих із яким будуть обговорення.

На пластикові картки ціни знижено – дзвоніть +380989020100.

Вас також можуть зацікавіти