ВИГОТОВЛЕННЯ ЦІННИКІВ

Цінники (підцінники) – родзинка серед однакових літер та цифр на полицях та стелажах.

Гарні цінники — це POS-матеріали, які, як правило, представлені у вигляді пластикових кишеньок. Якщо покупці біжать вибирати товари за акцією, які виділені утримувачем для цінників – це певний успіх для торгової мережі.

Головна задача: Бути особливим на тлі інших та отримати клієнтів.

Компанія «Пласт Прінт» пропонує виготовлення цінників з білого ПВХ, що робить їх довговічними та багаторазовими у використанні. За рахунок гнучкості матеріалу цінник виглядає презентабельним. Невеликі тиражі друкуються цифровим способом, великі – офсетним..

У компанії «Пласт Прінт» є велика кількість заготовлених форм цінників, які ми можемо Вам запропонувати, а також виготовити те, що ви забажаєте.

Форма та колір цінника — за бажанням замовника.

Наші цінники компактні та легко розміщуються у магазинах, супермаркетах та торгових центрах. Вони можуть використовуватись на різних точках лише кілька разів.

Зазвичай на підцінниках виносять: інформацію про акції, знижки, місце виробництва, унікальну інформацію про товар та іншу необхідну інформацію.

Також можна замовити утримувач для цінника, що буде відмінним аксесуаром та доповненням під нього.

Припиняйте пошуки цінників та купіть їх у компанії «Пласт Прінт». Замовляйте цінники прямо зараз і ми виконаємо Ваше замовлення у найкоротший термін.

Вас також можуть зацікавити