Інлеї з чіпами

Інлеї з чіпамиІнлеї — з англійської Inlay – внутрішній шар. У процесі виготовлення картки інлеї закладаються у такій послідовності: ламінат, пластик обличчя, інлеї, пластик оборот, ламінат.

Зручність інлеїв пояснюється тим, що вони дозволяють значно прискорити та спростити процес “складання” заготівлі пластикової картки.

У виробництві пластикових карток використовуються елементи наступних форматів:

Заготовки на ПВХ основі — пластикові пластини, що складаються з декількох шарів, всередину яких вмонтовані мікрочіпи з антеною.

Застосовуються у процесі виробництва безконтактних смарт-карток. На лицьовий, а потім на зворотний бік пластику струменевим принтером наноситься зображення, після чого між цими шарами поміщаються інлеї, і вся конструкція відправляється в прес-ламінатор.

Заготовка на ПЕТ основі з клейовим покриттям – призначені для виготовлення пластикових безконтактних карток у прес-ламінаторі.

Заготовка на ПЕТ основі для прямого друку — використовуються при друкуванні ультрафіолетовими барвниками з наступним УФ сушінням. Застосовується в основному для офсетного способу друку пластикових карток. Інлеї на ПЕТ основі для прямого друку застосовуються у великогабаритних офсетних машинах, тому їх поставки передбачені у будь-якому форматі, за бажанням замовника.