Search
Generic filters
Search
Generic filters

Накопичувальні картки

Накопичувальна картка – саме для тих хто не знає як подякувати своїм клієнтам під час продажу товарів чи послуг. Завдяки цій картці ви надаєте знижку, а сама картка накопичує бонуси, бали, відсотки чи гроші. При використанні картки споживач може розрахуватись своїми накопиченнями або отримати подарунок.

Ця карта має чудовий спосіб залучати клієнтів. Якщо ж вони мають дисконтну накопичувальну картку – це подвійний плюс: знижка на товари, послуги та накопичення коштів. А головною фішкою є в залежності від суми, на яку був куплений товар, знижка стає більшою.

Такі картки використовують супермаркети, аптеки, торгові центри.

Компанія “Пласт Прінт” допоможе Вам з вибором обліку бонусів. На вашу картку ми можемо нанести штрих-код, ембосування (процес нанесення рельєфу) або магнітну стрічку.

Розробляючи систему накопичувальної подяки споживачів, не забудьте приділити час на подяку клієнтам – це не сама накопичувальна картка, а її план дії. Тобто зробіть оптимальний алгоритм: накопичення, нарахування, термін дії.

Часто накопичувальні картки використовують у банківській сфері. Банки використовують її для того, щоб іноді додавати деякі суми, зберегти і помножити свій капітал.

Рівень персоналізації залежить від призначення карток. Потрібно мати вищу цінність, щоб мати великий ступінь захисту.

Ми виготовимо пластикові картки для розвитку вашого бізнесу. Замовити пластикові карти дешево в компанії “Пласт Принт”. Телефонуйте, замовляйте +380989020100.

Вас також можуть зацікавіти

Залишити коментар