Виробництво пластикових карток

  Вид пластикової картки:
  Товщина:
  Тип пластику:
  Захисна ламінація:
  Кількість:
  Унікальність
  Вибірковий УФ лак:
  Тиснення фольгою:
  Персоналізація
  Смуга для підпису:
  Скретч покриття:
  Номер:
  Штрих-код:
  Ембосування:
  Індент друк:
  Магнітна смуга:
  Картки з чіпом
  З безконтактним чіпом:
  З контактним чіпом:
  Ціна за 1 шт.:
  Ціна за тираж:
  Ім'я:
  Телефон:
  Email:
  color-images-cards-slide-1
  plastic-cards-slide-1
  Slide
  PlayPlay
  plastic-cards-slide-3
  plastic-cards-slide-2
  qr-code-slide-2
  stroke-coding-text-1
  color-images-cards-slide-3
  color-images-cards-slide-1
  plastic-cards-slide-1
  Slide
  plastic-cards-slide-3
  plastic-cards-slide-2
  qr-code-slide-2
  stroke-coding-text-1
  color-images-cards-slide-3
  previous arrow
  next arrow

  “Створюйте професійно макети онлайн, навіть якщо ви новачок в дизайні, завдяки нашому простому та інтуїтивному редактору макетів!”

  Пластикові карти – види та технології

  Виготовлення якісних пластикових карток в компанії «Пласт Прінт»

  Стильна та якісна пластикова карта – запорука успіху вашого бізнесу! Виробництво пластикових карток у компанії «Пласт Прінт» здійснюється на високому рівні. Ми серйозно підходимо до справи, адже від нашої продукції залежить перше враження покупців про вашу фірму, що дуже важливо для успішного бізнесу. Важливим елементом картки є дизайн – стильна та приваблива пластикова картка нікого не залишить байдужим. Вона буде у гаманці на почесному місці, нагадуючи про компанію. Щоб дизайн був ефектнішим, використовуються інноваційні методи виробництва пластикових карток. Ціна цих робіт у «Пласт Принті» найоптимальніша. Тільки тут можна замовити продукцію з використанням: матового та глянсового покриття; голограм; тиснення; фотографій; різних видів оздоблення і т.д. Дозвольте своєму бізнесу стати успішнішим разом з компанією «Пласт Прінт».

  Види пластикових карток

  В компанії «Пласт Прінт» можна замовити пластикові картки для будь-якої галузі бізнесу:

  Бонусні та накопичувальні для магазинів. Власники торгових точок замовляють виготовлення пластикової картки, щоб привернути увагу покупців. Клієнтам їх видають під час акцій, під час виконання кількох умов або при покупці на певну суму.

  Клубні пластикові картки. Це ідеальне рішення для будь-якого клубу, який хоче здивувати своїх відвідувачів та надати їм максимум привілеїв. Спортивні, книжкові, нічні – незалежно від типу клубу, наша команда готова запропонувати вам найвигідніші умови та гарантувати високу якість продукції. Замовте клубні карти прямо зараз і залучайте більше відвідувачів!

  Подарункові пластикові картки. За допомогою такої картки або сертифіката можна сплатити за покупку. Цікавий маркетинговий хід – ваш покупець дарує комусь можливість покупки у вас.

  Страхові. Маленька картка як страховий поліс.

  Міні-картки. Виготовлення пластикових карток зменшеного розміру відбувається, щоб доповнити основну картку. Вони зручніші – можна використовувати як брелок.

  Картки-ключі.. Власники хостелів та готелів часто замовляють їх виготовлення. Пластикові картки використовуються як ключ від дверей у номер або інше приміщення.

  Паливні. З їхньою допомогою водії заправляються на АЗС.

  Візитки та бейджі. Служать способом ідентифікації людини, мають коротку інформацію про неї, зокрема, ім’я, контактні дані, назву посади тощо.

  Рекламні. Замість рекламної продукції різного типу можна замовити виготовлення пластикових карток. Ціна їх буде вищою, ніж звичайної листівки, але користі набагато більше.

  Стиль та якість – це те, що відрізняє успішний бізнес від звичайного. Тому для того, щоб залучити та утримати клієнтів, треба мати стильну та якісну пластикову картку. Саме такі карти виробляє компанія “Пласт Прінт” на високому рівні.

  Ми серйозно підходимо до виробництва пластикових карток, тому що ми розуміємо, що перше враження про компанію може сильно вплинути на її успіх. Тому ми використовуємо інноваційні методи та матеріали, щоб створити карту, яка буде неповторною та незабутньою.

  Ми знаємо, що дизайн є важливим елементом пластикової карти, тому ми пропонуємо широкий вибір матеріалів та технологій, щоб створити для Вас найефектніший та найстильніший дизайн. Наші карти привабливі, естетичні та назавжди зберігатимуться в гаманці Ваших клієнтів, нагадуючи про Вашу компанію.

  Ціна нашого виробництва найоптимальніша на ринку, при цьому ми пропонуємо широкий вибір обробки, включаючи:

  • матове та глянсове покриття;
  • голограми;
  • тиснення;
  • фотографії різних видів обробки тощо.

  Бажаєте, щоб ваш бізнес став незабутнім і успішним? Тоді зверніться до компанії “Пласт Прінт” та замовляйте унікальні пластикові картки! Ми створимо вам картки з індивідуальним дизайном, який підкреслить неповторність вашого бізнесу.

  Телефон: +380989020100
  Viber, WhatsApp, Telegram: +380989020100
  Email: info@plast-print.ua