Search
Generic filters
Search
Generic filters

Картки експрес-оплати

Пластикові картки експрес-оплатиКартки експрес-оплати –  це дуже популярний на ринку послуг продукт, взаємовигідний як організаціям, що надають послуги, так і їх клієнтам.

За допомогою картки експрес-оплати здійснюється одноразова оплата за товари або послуги.

Картка для оплати повинна бути практичною, тобто поєднувати такі властивості, як хороша якість і невисока собівартість. Економічність виготовлення зробила популярними експрес-карти із щільного картону, які при своїй очевидній дешевизні зберігають товарний зовнішній вигляд до моменту розрахунку.

Особливості карток експрес-оплати

Варто враховувати, що експрес-картка є продуктом одноразового використання. У той же час недоцільно виробляти експрес-карти з дешевого неякісного матеріалу, тому що вони ризикують “не дожити” до моменту оплати.

Існує ряд обставин, які роблять вигідним використання пластику як вихідний матеріал для виготовлення експрес-картки. Пластикова експрес-картка повністю виправдає витрати на своє виробництво, якщо:

  • товари або послуги, що надаються вашою компанією, можна сплатити виключно нею;
  • передбачається оплата товарів або послуг VIP-класу.

При розробці макету картки експрес-оплати необхідно звернути увагу на створення презентабельного дизайну. Адже це не просто талончик на оплату послуг вашої компанії, а рекламний носій розміром: 86 х 54 мм.

Виготовлення карток експрес-оплати

Виробництво пластикових карток компанією “Пласт Прінт” – якісно та швидко. Ми здійснюємо безкоштовну доставку в Києві та Україні, якщо тираж перевищує 100 штук. Замовити пластикові картки дешево. +380989020100

Вас також можуть зацікавіти

Залишити коментар