Виробництво карток експрес-оплати

  Вид пластикової картки:
  Товщина:
  Тип пластику:
  Захисна ламінація:
  Кількість:
  Унікальність
  Вибірковий УФ лак:
  Тиснення фольгою:
  Персоналізація
  Смуга для підпису:
  Скретч покриття:
  Номер:
  Штрих-код:
  Ембосування:
  Індент друк:
  Магнітна смуга:
  Картки з чіпом
  З безконтактним чіпом:
  З контактним чіпом:
  Ціна за 1 шт.:
  Ціна за тираж:
  Ім'я:
  Телефон:
  Email:
  express-card-slide-2
  express-card-slide-1
  vid-card-local-payment.jpg
  Slide
  PlayPlay
  express-card-slide-4
  express-card-slide-2
  express-card-slide-1
  vid-card-local-payment.jpg
  Slide
  express-card-slide-4
  previous arrow
  next arrow

  “Створюйте професійно макети онлайн, навіть якщо ви новачок в дизайні, завдяки нашому простому та інтуїтивному редактору макетів!”

  Ви шукаєте швидке та надійне рішення для оплати товарів та послуг? Тоді наша компанія “Пласт Прінт” пропонує Вам замовити виробництво Карт експрес-оплати. Це популярний та зручний продукт, який полегшує процес оплати та економить час.

  Ми гарантуємо, що наші картки експрес-оплати виготовлені з якісного пластику та збережуть товарний вигляд до моменту оплати. Ми вважаємо, що пластик є ідеальним матеріалом для виготовлення експрес-карток, оскільки він довговічний і приємний на дотик.

  При замовленні у нас Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте карти експрес-оплати високої якості за доступною ціною. Ми готові надати Вам безкоштовну доставку у Києві та по всій Україні при тиражі понад 100 штук.

  Крім того, ми звертаємо увагу на дизайн наших карток експрес-оплати. Макет картки має бути презентабельним та відображати імідж Вашої компанії. Ми можемо допомогти Вам у цьому та розробити унікальний дизайн картки, який стане ще одним рекламним носієм для Вашого бізнесу.

  Тож, якщо Вам потрібна швидка та зручна система оплати, не соромтеся звертатися до нас. Ми готові допомогти Вам у виробництві карток експрес-оплати та забезпечити Вас якісним продуктом за доступною ціною. Замовте у нас зараз та насолоджуйтесь зручністю використання наших карток експрес-оплати!

  Телефон: +380989020100
  Viber, WhatsApp, Telegram: +380989020100
  Email: info@plast-print.ua