ВИГОТОВЛЕННЯ ВОБЛЕРІВ

Воблер

Воблер – це насамперед рекламний інструмент. Дуже складно, проходячи повз не зупинити погляд – на приманку. Хоча приманка маленького розміру має гнучку ніжку, яку зручно кріпити до стелажів, полиць та інших поверхонь. Ця реклама дає споживачеві відмінний сигнал – придбати цей товар.

Основне завдання: залучення клієнтів, що пересуваються.

Рекламні воблери відносяться до категорії POS-матеріалів, які, як правило, виготовляють із щільного паперу, картону та іншого. Компанія «Пласт Прінт» пропонує виготовлення воблерів з білого ПВХ, що робить їх довговічними, багаторазовими у використанні. За рахунок пружності ПВХ матеріалу, рекламний інструмент виглядає презентабельним. Невелика кількість тиражів друкуються цифровим способом, великі тиражі — офсетним.

Форма та розміри воблера і довжина ніжки — за бажанням замовника.

Різновиди форм воблерів виконується, за допомогою процесу – фрезера, що виглядає більш презентабельно.

Підставки воблерів виготовляють із прозорого пластику з нанесенням на обидва боки двостороннього скотчу – одна сторона клеїться безпосередньо до нього, друга – до місця розміщення.

А ще інструмент  не вимагає додаткових елементів декору, тому що “висунуті” попереду всіх товарів.

Дуже часто рекламний воблер використовують у магазинах, торгових центрах і супермаркетах.

Ми пропонуємо купити їх у компанії «Пласт Прінт». Замовляйте воблери прямо зараз і ми виконаємо Ваше замовлення в найкоротший термін.

Компанія «Пласт Прінт» може запропонувати Вам зробити QR-код на воблерах, який дасть споживачеві більш детальну інформацію про Вашу продукцію.

ВоблериВоблери

Вас також можуть зацікавити