ВИГОТОВЛЕННЯ СТОПЕРІВ

Стопери

Рекламні стопери – POS-матеріали, які привертають до себе особливу увагу.

СTОПЕР — це “пауза” в рекламі, яка затримає погляд покупця на даному продукті. Також це і реклама, і інструмент візуальної комунікації зі споживачем.

Основне завдання: Звернути увагу покупця на товар, що потребує підвищеного попиту.

Гарний стопер 100% приверне увагу кожного покупця. Людина, що розглядає полиці з товарами, неодмінно зверне свій погляд на яскравий стопер.

Рекламні стопери відносяться до категорії POS-матеріалів, які, як правило, виготовляли із щільного паперу. Компанія «Пласт Прінт» пропонує виготовлення стоперів із білого ПВХ, що робить їх довговічними, багаторазовими у використанні. За рахунок пружності матеріалу ПВХ стопер виглядає презентабельним. Невелика кількість тиражів друкуються цифровим способом, великі тиражі — офсетним.

Форма, товщина та розміри стопера — за бажанням замовника.

Товари зі стоперами можна побачити у торгових центрах, супермаркетах, магазинах тощо. Більшість маркетологів, які полюють за новими ідеями у сфері реклами та друку, задаються питанням: «Де придбати стопери?» «Пласт Принт» каже припинити пошуки і купити їх у нашій компанії. Замовляйте стопери прямо зараз і ми виконаємо Ваше замовлення в найкоротший термін.

Мінімальне замовлення від 100 штук.

Звернути увагу можна, завдяки яскравому дизайну, що відповідає стилю продукції, що впізнається.

Важливо: обирати потрібно єдиний товар, де хочеш звернути особливу увагу, серед тисячі тисяч найменувань.

СтопериСтопериСтопериСтопериСтопериСтопери

Вас також можуть зацікавити