ВИГОТОВЛЕННЯ НЕКХЕНГЕРІВ

Некхенгер – рекламний елемент упаковки – “краватка”, яка тримається на шийці пляшки, за допомогою гумки або на петлі. Недарма некхенгер так називається, адже з перекладу з англійської: neck – шия, hang – висіти.

На ринку некхенгери мають бути презентабельними, яскравими та помітними в очах споживача, але водночас в одному стилі з продукцією.

Головне завдання: привернення уваги до продукції.

Некхенгер – це категорія POS-матеріалів, які зазвичай виготовляли з картону або паперу. Компанія «Пласт Прінт» пропонує виготовлення некхенгерів із білого ПВХ, що робить їх довговічними, багаторазовими у використанні. За рахунок пружності матеріалу ПВХ некхенгер виглядає презентабельним. Невеликі тиражі друкуються цифровим способом, великі тиражі офсетним.

Головна “особливість” некхенгера, в тому що Ви нагадуєте про свій товар не тільки в торговому центрі, магазині чи супермаркеті, а й удома на поличці чи холодильнику.

Бажаєте бути креативними? А в цьому Вам допоможе саме компанія «Пласт Прінт» запропонувавши додати Вам на “краватку” побажання чи напис.

Ми пропонуємо припинити пошуки, де купити некхенгери та купити їх в компанії «Пласт Прінт». Замовляйте некхенгер прямо зараз і ми виконаємо Ваше замовлення в найкоротший термін.

Вас також можуть зацікавити