Пластик для карток

Листовий пластик PVC для струменевого друку

Пластик для картокЛистовий пластик PVC для струменевого друку з однієї зі сторін має спеціальний шар (паймер), на який наноситься зображення.

Завдяки особливим характеристикам паймера фарба не розтікається, а точно попадає в пори пластику, надійно закріплюючись у них.

Саме за рахунок цих властивостей пластика метод струменевого друку дозволяє досягти настільки чіткого зображення та гарної якості друку.

Зворотній бік пластику для струменевого друку оброблений клейовим шаром (термоклеєм) для підвищення якості спікання на прес-ламінаторах.

Одним із найсучасніших рішень серед пластиків для струменевого друку став пластик Stick Card, що самоклеється. Даний матеріал актуальний при виробництві безконтактних карток-ідентифікаторів, тому що при зміні власника достатньо зробити заміну лицьової стік-частини, а основа з мікрочіпом та основною інформацією залишиться незмінною.

Колірна гама пластика для струменевого друку:

  • білий
  • срібний – двох відтінків
  • золотий – чотирьох відтінків

Пластик PVC для офсетного друку

Пластик PVC для офсетного друку підходить для виготовлення карток шовкотрафаретним або офсетним способом. Зазвичай він має товщину 0,3 мм, найпоширеніший формат – А4. Офсетний друк – один з найпоширеніших методів друку пластикових карток, тому що дозволяє отримати виняткову якість зображення під час випуску практично будь-якого тиражу продукції. Поділяється на види, залежно від типу фарб:

  • рук звичайними фарбами – може бути лише одностороннім. Конструкція листа аналогічна пластику для струменевого друку (обличчя – праймер, оборот – термоклей).
  • Друк УФ фарбами з ультрафіолетовим сушінням (можливий друк фолієвими барвниками) – звичайний лист PVC без покриттів. Може бути використаний для двостороннього друку.
  • Світлонепроникний пластик для друку фолієвими та УФ фарбами. Його особливість у тому, що навіть найменша товщина листа дозволяє здійснювати двосторонній друк.

Листовий пластик PVC з безконтактними смарт-чіпами

Листовий пластик PVC із безконтактними смарт-чіпами EM-MARIN або MIFARE використовується для виробництва безконтактних чіпових карток. Служить “начинкою” у конструкції картки. Випускається у форматі А4, по 10 чіпів на аркуш.

Підкладка дешевша за білий пластик, без додаткових покриттів, який використовується при виготовленні односторонніх карток. Випускається у форматі А4, товщина листа 0,3 мм.