Search
Generic filters
Search
Generic filters

3 TAG, брелоки, міні картки

3 TAG, брелки, мини карты

Пластикові картки 3-Tag називаються так, тому що їх можна швидко розділити на три міні-модулі в ряд. Модулі легко відокремлюються один від одного, для цього передбачені спеціальні надсічки.

Для покупців вона зручна, тим, що має невеликий вигляд і її можна повісити на ключі. А також можна роздати членам своєї сім’ї або знайомим та збільшити цим відсоток економії на послугах та покупках.

ОСОБЛИВІСТЬ: Якщо міні-карта має однаковий штрих – код, то накопичення йдуть в одну “скарбничку”.

Багато супермаркетів, торговельних центрів та інших компаній використовують такий вид карт як доповнення до основної картки. Для торгових точок продаж 3-Tag карток збільшує кількість клієнтів, чим підвищує свій прибуток.

Для виробництва картки використовують пластикову заготівлю 86*54, якої вистачає, щоб виготовити три картки, зазвичай із закругленням.

Якщо замовник має намір використовувати 3 Tag карту, як дисконтну на неї наносять штрих-код (EAN 8, EAN 13, Code 39 і Code 128 або інший), який впроваджує всю необхідну інформацію про програму дисконту.

Вартість залежить від тиражу, друку (цифровий, трафарет або офсетний) і чи потрібні персональні дані.

Компанія “Пласт Прінт” береться виготовити пластикові карти дешево на замовлення за вашим макетом 3 TAG, брелоки, міні карти. Телефонуйте, замовляйте +380989020100.

Вас також можуть зацікавіти