Виробництво карт 2-3 Tag

  Вид пластикової картки:
  Товщина:
  Тип пластику:
  Захисна ламінація:
  Кількість:
  Унікальність
  Вибірковий УФ лак:
  Тиснення фольгою:
  Персоналізація
  Смуга для підпису:
  Скретч покриття:
  Номер:
  Штрих-код:
  Ембосування:
  Індент друк:
  Магнітна смуга:
  Картки з чіпом
  З безконтактним чіпом:
  З контактним чіпом:
  Ціна за 1 шт.:
  Ціна за тираж:
  Ім'я:
  Телефон:
  Email:
  mini-card-slide-1
  silkstencil-printing-slide-1
  mini-card-slide-2
  Slide
  PlayPlay
  mini-card-slide-3
  mini-card-slide-1
  silkstencil-printing-slide-1
  mini-card-slide-2
  Slide
  mini-card-slide-3
  previous arrow
  next arrow

  “Створюйте професійно макети онлайн, навіть якщо ви новачок в дизайні, завдяки нашому простому та інтуїтивному редактору макетів!”

  Наша компанія гарантує високу якість виготовлення та унікальний дизайн, який дозволить вашій компанії виділитися серед конкурентів.

  Наша пластикова карта 3-Tag – універсальний інструмент для вашого бізнесу. Її можна використовувати як дисконтну картку, подарункову картку, клубну картку, а також для лояльності та маркетингу. Ми можемо нанести на карту будь-який штрих-код (EAN 8, EAN 13, Code 39, Code 128 або інший), що дозволить вам впровадити всю необхідну інформацію про програму дисконту або інші акції.

  2-Tag або 3-Tag карти мають зручний формат і можуть бути легко розділені на два або три модулі відповідно. Деякі міні карти мають отвір для кріплення на кільцях брелоків, що дозволяє їм завжди бути під рукою. Менший розмір картки дає можливість знизити витрати на замовлення карток або збільшити їхню кількість за ті ж гроші. Це дозволяє розповсюджувати карти серед більшої кількості клієнтів та збільшувати відсоток економії на послугах та покупках. Більш того, якщо всі два або три модулі мають однаковий штрих-код або QR-код або номер, накопичення сумуються в одну. Одна з назв таких карт – «сімейні карти», оскільки можуть бути поділені між членами однієї сім’ї.

  Ми використовуємо пластикову заготовку 85,6*54мм для виготовлення міні карт, що дозволяє виготовити дві або три карти із заокругленням. Вартість залежить від тиражу, друку (цифрового, трафаретного або офсетного) і від того, чи потрібні персональні дані на картах. Також міні карти можна використовувати як рекламний інформаційний носій, бирка. Наша компанія готова запропонувати вам найкращі умови для виготовлення 2 TAG або 3 TAG, брелків та міні-карт.

  Замовте 2 TAG або 3 TAG, брелоки та міні-карти в компанії Пласт Прінт сьогодні та отримайте унікальний інструмент для збільшення продажів та покращення відносин з клієнтами. Наші досвідчені фахівці готові проконсультувати вас та запропонувати найкраще рішення для вашого бізнесу. Зробіть замовлення прямо зараз!

  Телефон: +380989020100
  Viber, WhatsApp, Telegram: +380989020100
  Email: info@plast-print.ua