POS-МАТЕРІАЛИ ТА РЕКЛАМА В МІСЦЯХ ПРОДАЖУ

pos-materials-slide-0
pos-materials-slide-1
Slide
PlayPlay
pos-materials-slide-2
pos-materials-slide-3
pos-materials-slide-4
pos-materials-slide-0
pos-materials-slide-1
Slide
pos-materials-slide-2
pos-materials-slide-3
pos-materials-slide-4
previous arrow
next arrow

“Створюйте професійно макети онлайн, навіть якщо ви новачок в дизайні, завдяки нашому простому та інтуїтивному редактору макетів!”

Що таке POS-матеріали?

POS-матеріали – POSM – це матеріали, необхідні для просування бренду, товару в різних торгових точках (магазини, супермаркети). Абревіатура POS означає «Point of Sales», що перекладається як «місце продажів». У перелік POS матеріалів входить безліч виробів, випущених з картону, пластику та інших матеріалів, якщо того вимагає авторська задумка.

POS-матеріали – це базовий елемент програми мерчендайзингу та продажу. Основна функція POS-матеріалів – просування товарів та збільшення продажів шляхом залучення підвищеного інтересу до них. Полиці магазинів, стелажі біля каси, стійки біля входу до торгового центру тут відіграють роль майданчика для додаткового контакту з покупцем.

ОСНОВНІ ВИДИ POS МАТЕРІАЛІВ

У нашому арсеналі POS-матеріалів ви знайдете широкий вибір виробів, які відповідають вашим потребам. Ми розробляємо та виготовляємо наступні типи POS-матеріалів:

Стопер у POS-матеріалах, або як його ще називають айстопер (зупинити погляд) – це один із видів рекламних часток, які використовуються в місцях продажів для того, аби погляд покупця, що проходить повз, зупинився на потрібному товарі.

Цінник або підцінник – це інформаційний елемент, який містить цінову інформацію про товари або послуги, розміщений поруч з ними на полиці або в торговій точці.

Воблери у POS-матеріалах є невеликою рекламною табличкою, виготовленою з картону або паперу на еластичній пластиковій ніжці.

Шелфтокери (англ. shelf talkers) – це рекламні матеріали або маркетингові засоби, які розміщуються на полицях біля товарів у магазинах з метою привернення уваги покупців і стимулювання продажу конкретного товару.

Некхенгер – рекламний елемент упаковки – “краватка”, яка тримається на шийці пляшки, за допомогою гумки або на петлі.

Стріп стрічка (страйп, бренд) – рекламна смуга, на яку кріпиться легка продукція.

РОЗМІЩЕННЯ POS-МАТЕРІАЛІВ

Сприйняття POS-матеріалів споживачем – це тонке спілкування, вловиме оку лише досвідченого маркетолога та продавця. Коли ваш продукт вже надійшов у точку продажів для розміщення та позиції обрані, залишається лише доповнити їх рекламними pos матеріалами та відслідковувати результат.

ВИРОБНИЦТВО POS-МАТЕРІАЛІВ

Процес виготовлення POS-матеріалів компанією Пласт Прінт включає два основні етапи:

1) розробка POS-матеріалів

2) друк POS-матеріалів

У виробничому процесі ми застосовуємо актуальні інноваційні технології розробки та друку матеріалів, відстежуючи тенденції світового ринку маркетингових продуктів та практику застосування POS-матеріалів у Європі. Для ваших вигод ми виготовляємо індивідуальні пластикові матеріали за сучасними стандартами в розумний термін без штучного підвищення ціни: на виході ви отримуєте продукцію з чітким нанесенням літер та зображень, стійких до механічної та іншої дії, без переплат.

Команда Пласт-Прінт працює на власному устаткуванні, виготовляючи POS матеріали понад 14 років, тому гарантуємо високу якість та маркетингову ефективність, щодня отримуючи позитивні відгуки наших клієнтів.

Отримати детальний розрахунок для виготовлення партії POS-матеріалів для вашого проекту, можна зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом.

Не втрачайте нагоди залучити нових клієнтів і утримати старих! Замовте виробництво паливних карток у нас прямо зараз. Телефонуйте за номером +380989020100 та наші менеджери допоможуть вам оформити замовлення.

Телефон: +380989020100
Viber, WhatsApp, Telegram: +380989020100
Email: info@plast-print.ua