Search
Generic filters
Search
Generic filters

POS-МАТЕРІАЛИ ТА РЕКЛАМА В МІСЦЯХ ПРОДАЖУ

POS-матеріали – це базовий елемент програми мерчендайзингу та продажу. Основна функція POS-матеріалів – просування товарів та збільшення продажів шляхом залучення підвищеного інтересу до них. Полиці магазинів, стелажі біля каси, стійки біля входу до торгового центру тут відіграють роль майданчика для додаткового контакту з покупцем. Використання pos матеріалів є ефективним для кожної зі сторін процесу продажів: завдяки креативним рішенням для рекламних POS-носіїв споживач дізнається про новий для себе продукт або відкриває його з нового боку, дізнається про головні його переваги. Для продавця, зрозуміло, POS-матеріали допомагають працювати з імпульсними продажами та збільшують їх кількість.

Заказать POS материалы фото

РОЗМІЩЕННЯ POS-МАТЕРІАЛІВ

Сприйняття POS-матеріалів споживачем – це тонке спілкування, вловиме оку лише досвідченого маркетолога та продавця. Коли ваш продукт вже надійшов у точку продажів для розміщення та позиції обрані, залишається лише доповнити їх рекламними pos матеріалами та відслідковувати результат.

Замовити стопери фотоЗамовити шелфтокери фотоЗамовити воблери фотоЗамовити некхенгер фото

ЯКИЙ БЮДЖЕТ НЕОБХІДНО ВИДІЛИТИ НА POS-МАТЕРІАЛИ?

Важливо розуміти, що рекламні характеристики можуть бути нудними та одноманітними, а можуть стати опрацьованими та упакованими настільки детально, що навіть при обмеженому бюджеті кампанії ви отримаєте видимий результат, відображений у статистиці та конверсіях. Тобто навіть за мінімальних вкладень ви відчуєте ефективність інструменту. Просто виберіть необхідний тип матеріалів та рекламної продукції, а ми підкажемо як вигідніше реалізувати поставлені завдання.

ОСНОВНІ ВИДИ POS МАТЕРІАЛІВ

Серед безлічі варіантів пропонуємо зупинитися на найпоширеніших: по-перше, вони перевірені часом, по-друге, це дозволить не залишитися “в хвостах” конкурентів та закласти основу для просування вашого продукту на офлайн-майданчиках.

До основних видів POS-матеріалів відносяться:

ВИРОБНИЦТВО POS-МАТЕРІАЛІВ

Процес виготовлення POS-матеріалів компанією Пласт Прінт включає два основні етапи:

1) розробка POS-матеріалів

2) друк POS-матеріалів

У виробничому процесі ми застосовуємо актуальні інноваційні технології розробки та друку матеріалів, відстежуючи тенденції світового ринку маркетингових продуктів та практику застосування POS-матеріалів у Європі. Для ваших вигод ми виготовляємо індивідуальні пластикові матеріали за сучасними стандартами в розумний термін без штучного підвищення ціни: на виході ви отримуєте продукцію з чітким нанесенням літер та зображень, стійких до механічної та іншої дії, без переплат.

Команда Пласт-Прінт працює на власному устаткуванні, виготовляючи POS матеріали понад 14 років, тому гарантуємо високу якість та маркетингову ефективність, щодня отримуючи позитивні відгуки наших клієнтів.

Отримати детальний розрахунок для виготовлення партії POS-матеріалів для вашого проекту, можна зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом.

Комментарии

 • Марія мережа супермаркетів Варус
  6.7.2022

  Доброго дня
  мене звати Марія, я працюю у відділі маркетингу мережі продуктових супермаркетів Varus.
  На даний момент ми шукаємо постачальника підцінників для 3х нових магазинів у м. Київ.
  Підкажіть будь-ласка, чи можливе виробництво підцінника у чорному кольорі.
  АБо, можливо, у вас вже є моделі, виконані у чорному кольорі.
  Зв’яжіться, будь-ласка, зі мною для більш детального оговорення. на пошту я можу скинути приклад підцінника, який потрібен та додаткові матеріали до нього.

Залишити коментар