Search
Generic filters
Search
Generic filters

Пластикові візитки, бейджі

Пластиковые визитки, бейджи

Пластикові візитки – турбота про імідж компанії. Маючи візитку, Ви можете здатися солідною людиною, якій можна довіряти.

Замовивши пластикові візитки в компанії “Пласт Прінт”, ви не тільки отримаєте якісний продукт, а й крутий дизайн, персоніфікацію та інше. Також ми можемо зробити як різнокольорові візитки, так і прозорі. Форма та розмір, спосіб друку, глянець або матовий лак – за бажанням клієнта.

Використовувати візитки можна для спілкування з клієнтами та для представлення своєї компанії.

Щоб виглядати багатим можна додатково нанести фольгу, ембосування (рельєф, продавлені символи та текст). Пропонуємо зробити люксові візитки на золотому, срібному чи прозорих тонах.

Переваги нашої компанії: довговічні ламінації з усіх боків, не забруднюються і не втратять привабливість, дешеві – дивіться прайс-лист або дзвоніть і ми розрахуємо вартість замовлення. Замов, не виходячи з дому, офісу. Доставляємо в будь-яку країну від 100 штук абсолютно безкоштовно.

Види робіт з виготовлення візиток у компанії “Пласт Прінт”:

  • шовкографія,
  • тиснення фольгою,
  • ламінація.

Кожному буде приємно отримати якісну та красиву візитку, яка буде вигідно виділятися серед інших у гаманці.

Бейджі – зроблені із стійкого та міцного матеріалу, мають різні кріплення.

Вони використовуються офісними співробітниками, частина форми, де інформація про нього з фото.

Досконалість у тому, що його можна використовувати як ключ, що дуже зручно. Часто їх можна побачити на представниках конференцій, заходів та інших важливостей.

Прикріплюємо на шнурок чи прищіпку.

Компанія “Пласт Прінт” виготовить пластикові картки дешево на замовлення будь-який тираж пластикових візиток та бейджів. Доставка безкоштовна – від 100 штук.

Телефонуйте, замовляйте +380989020100.

Вас також можуть зацікавіти