Search
Generic filters
Search
Generic filters

ВИГОТОВЛЕННЯ ШЕЛФТОКЕРІВ

Шелфтокеры

Шелфтокери – це категорія POS-матеріалів, яка має вигляд пластикової смуги, складена навпіл з мотивуючим зображенням. На ній, як правило, зображений логотип, назва бренду, або будь-який інший варіант тексту, що продає. Цей шелфтокер зазвичай прикріплюють до полиці з товарами в магазинах, супермаркетах та торгових центрах.

Оскільки “Shelf” і “Tolk” – у перекладі з англійської означає “розмовляюча полиця”. Головне завдання: розмова із споживачем.

Компанія «Пласт Прінт» пропонує виготовлення шелфтокерів з білого ПВХ, що робить їх довговічними, багаторазовими у використанні. За рахунок пружності ПВХ матеріалу, шелфтокер виглядає презентабельним. Невеликі тиражі друкуються цифровим способом, великі тиражі офсетним.

Бажаєте більше клієнтів? Саме шелфтокери Вам у цьому допоможуть, тому що яскравість та незвичайність її – 100% приверне погляд споживача.

Наше підприємство розробляє шелфтокери незвичної форми. Унікальним є трикутний обмежувач, що допомагає виділити продукцію серед конкурентів.

Замислюєтеся над питанням, що шелфтокери – це дорого? Довіртеся компанії «Пласт Прінт» і ціна Вас дійсно порадує! Замовляйте шелфтокери прямо зараз і ми виконаємо Ваше замовлення в найкоротший термін.

Заказать шелфтокеры фото
Заказать шелфтокеры фото
Заказать шелфтокеры фото

Вас також можуть зацікавіти