Search
Generic filters
Search
Generic filters

Рекламні пластикові картки

Рекламні картки

Рекламні картки – звернення до кожного споживача, запрошення покупця. Вони зберігають у собі важливу інформацію про фірму та послуги.

Їх використовують на акціях, щоб залучити нових клієнтів та стимулювати локальних на більше покупок. Головний атрибут у рекламній політиці. Картка рекламного ринку допомагає освіжити інтерес постійних споживачів.

При штрих-коді або магнітній картці можна визначити товар, який купував клієнт і дізнатися про напрямок його діяльності.

Щоб картка була більш корисною можна зробити на звороті календар, карту проїзду або екстрені телефони. У такий спосіб клієнти частіше згадуватимуть про компанію і користуватимуться карткою.

Виділяється зазвичай картка яскравістю та індивідуальністю. Тираж допоможе оригінально випустити продукт, відкрити новий бізнес, ввести бонусні програми.

Варіанти розповсюдження рекламних пластикових карток:

  • Адресна розсилка — для неї потрібно лише озвучити параметри контингенту, що вас цікавить, співробітникам кур’єрського агентства.
  • Вручення клієнтам організації – актуальне у разі розширення спектра послуг, рекламі нових сервісів.
  • Роздача перехожим – співробітником компанії.

Велику зацікавленість клієнтів викликає можливість зробити обмін рекламної картки на дисконт, бонусну чи клубну.

Переваги: не потрібний захист від підробок та персоналізації.

Коли замовник зацікавлений в обліку, компанія “Пласт Прінт” пропонує додати штрих-код, магнітну смугу, метод ембосування (рельеф) для ідентифікації картки та нанесення цифрової інформації.

Використання нових, нестандартних методів реклами, безперечно, приваблює нових клієнтів. Рекламні пластикові картки залучають постійних клієнтів. Телефонуйте, замовляйте +380989020100.

Вас також можуть зацікавіти