Виробництво пластикових карт-ключів

  Вид пластикової картки:
  Товщина:
  Тип пластику:
  Захисна ламінація:
  Кількість:
  Унікальність
  Вибірковий УФ лак:
  Тиснення фольгою:
  Персоналізація
  Смуга для підпису:
  Скретч покриття:
  Номер:
  Штрих-код:
  Ембосування:
  Індент друк:
  Магнітна смуга:
  Картки з чіпом
  З безконтактним чіпом:
  З контактним чіпом:
  Ціна за 1 шт.:
  Ціна за тираж:
  Ім'я:
  Телефон:
  Email:
  plastic-card-key-slide-1
  plastic-card-key-slide-2
  plastic-card-keys-text-1
  Slide
  PlayPlay
  plastic-card-key-slide-3
  plastic-card-key-slide-1
  plastic-card-key-slide-2
  plastic-card-keys-text-1
  Slide
  plastic-card-key-slide-3
  previous arrow
  next arrow

  “Створюйте професійно макети онлайн, навіть якщо ви новачок в дизайні, завдяки нашому простому та інтуїтивному редактору макетів!”

  Карта-ключ – необхідний елемент для будь-якого бізнесу, особливо якщо це готель, спортклуб або інше місце, де контроль доступу дуже важливий. Пластикова карта-ключ із магнітною смугою HiCo або LoCo, контактним чипом чи чіпом RFID технології є ідеальним рішенням для таких завдань. Вона не тільки дає можливість відчинити двері, але й може контролювати час приходу та догляду співробітника.

  При цьому необов’язково персоналізувати картку, ви можете замовити картку з логотипом вашої компанії на лицьовій стороні та правилами використання на зворотному боці. Крім того, карти-ключі із пластику дуже надійні, оснащені магнітною смугою або спеціальним чіпом, який складно зламати або підробити. Для максимальної безпеки, після періоду використання карти-ключа, вона може бути залишена клієнту та виключена із системи керування замками назавжди, що нереалістично з класичними ключами для механічного замку.

  Компанія “Пласт Прінт” виробляє пластикові карти-ключі високої якості та з високим ступенем захисту. Ми готові виконати замовлення на виробництво карт-ключів за вашими вимогами та технічними характеристиками, а також запропонувати конкурентоспроможну ціну. Замовте карти-ключі у нас та забезпечте своєму бізнесу безпеку та контроль доступу! Телефонуйте за номером +380989020100.

  Телефон: +380989020100
  Viber, WhatsApp, Telegram: +380989020100
  Email: info@plast-print.ua