Search
Generic filters
Search
Generic filters

Транспортні картки

Транспортные карты

Транспортна картка – безконтактна картка з NFC. Це дуже зручний засіб оплати. Вони зазвичай не мають терміну придатності.

Мінус картки: немає можливості мати QR-код, через який дізнаємося інформацію про картку.

Транспортні картки використовуються для оплати метро, трамвая та тролейбуса. Надалі коло транспортних оплат карткою буде ширше, потихеньку впроваджують цю систему в авіаперевезення.

Вони бувають пенсійні з безкоштовною певною кількістю поїздок, а також учнівські та студентські – вартість проїзду вдвічі дешевша, вони зазвичай синього кольору. Але пільговикам треба мати посвідчення, що доводить свої переваги. Кількість поїздок – обмежена.

Як поповнити картку? У кожному метро, на деяких зупинках стоять спеціальні термінали, де є можливість переглянути інформацію та баланс картки.

Зручно для держави, що можна порахувати кількість серед населення пільговиків.

Нещодавно з’явилися “Картки харків’янина”, які дають свої переваги:

  • безкоштовно відвідати Харківський зоопарк,
  • бонуси на оплату комунальних послуг,
  • пільги в супермаркетах, аптеках та АЗС,
  • знижки на відвідування міських кафе та квест-кімнат,
  • привілеї на оплату проїзду у транспорті.

Персональність транспортних карток з фотографією та ініціалами власника доставляються оператором безкоштовно. Для того, щоб отримати картку потрібно заповнити заявку на сайті.

Розрахункові картки працюють за передоплатою та мають доступ контролю функцій картки. Інформація прочитується турнікетом-рідером – картки метро.

Рідер-турнікет можна не встановлювати, а мати міні-рідер водієві, якщо у транспорті немає великої черги.

Плюси: необов’язково мати дрібні гроші на проїзд, водій не відволікається на видачу здачі, є можливість участі в акціях, бонусах та отримувати знижки, всі крім соціальних карт не мають персоналізації, що зручно при передачі її, поповнити можна через сайт.

На досвіді компанії при розробці транспортних карток ми отримуємо приріст виручки, зростання фінансової системи та виробництва.

З магнітною смугою використовує громадський транспорт. А ось безконтактні – авіаперевезення, їх складніше підробити.

Ми виготовляємо транспортні карти високої якості, з необхідним ступенем захисту. Тираж транспортних карток – необмежений. Замовити виготовлення пластикових карток дешевше: +380989020100.

Вас також можуть зацікавіти