Search
Generic filters
Search
Generic filters

Картки з незмінною персоналізацією

Карты с неизменяемой персонализацией

Пластикові картки з незмінною персоналізацією – картки в яких використовуються такі способи:

  1. Ембосування — буквенно-цифровой текст, нанесенный на поверхность пластиковой карты выдавливанием.
  2. Скретч-покриття — крім того, що нанесену під скретч-смужкою інформацію (а це можуть бути як літери, так і цифри), не можна змінити, саме захисне покриття після стирання не підлягає відновленню.
  3. Літерно-цифровий метод — нанесення на поверхню картки тексту або серійного номера з використанням друкованого способу або лазерного гравіювання.
  4. Мікротекст — використовується як додатковий ступінь захисту пластикової картки, це літерна та цифрова інформація, яка помітна тільки при багаторазовому збільшенні.
  5. Штрих-код — може бути нанесений методом краплеструменевого або лазерного гравіювання, офсетного друку, на сублімаційному принтері. Містить зашифровану літерну та цифрову інформацію. Зазвичай друкується на білому, рідше – на червоному фоні (червоний фон перешкоджає незаконному копіюванню).
  6. Фотозображення — фотографія власника пластикової картки, нанесена за допомогою цифрового або офсетного друку.
  7. Ультрафіолетове зображення — наноситься підвищення ступеня захисту пластикової картки від незаконного копіювання. Видно таке зображення лише при УФ підсвічуванні. При денному світлі малюнки та написи не проглядаються.

Компанія “Пласт Прінт” виготовить пластикові картки дешево на замовлення будь-який тираж. Доставка пластикових карток безкоштовна – від 100 штук.

Телефонуйте, замовляйте за номером: +380989020100.

Вас також можуть зацікавіти