Search
Generic filters
Search
Generic filters

Нестандартні пластикові картки

Нестандартные пластиковые карты

Нестандартні пластикові картки – хочеш виділитися, тоді цей вид карток саме для тебе. Неповторна картка оригінальна, ти продумуєш візуал самостійно і її неможливо буде повторити. Тобто ти можеш зробити свою форму, висікання і все те, чого душа забажає.

Стандартні картки вважаються товщиною 0,76±0,08 мм. Тільки їх легко захистити та додати персоналізацію.

А компанія “Пласт Прінт” може зробити вам картку з товщиною: 0,72 і 0,64 і 0,34, – для того, щоб зменшити собівартість картки, що дає переваги бути унікальним. З такою товщиною можна зробити календарі, рекламні картки, запрошення, подарункові сертифікати та інше.

А ось товщина від 0,76 до 1,5 ммпотребує великої міцності для друку посвідчень, документів про освіту, виготовлення брелоків.

Оскільки банкомати та термінали вимагають проведення всієї карти, ми можемо запропонувати вам зробити незвичайної форми картку з NFC системою (безконтактним зв’язком).

Виготовити з тонких аркушів складніше, оскільки недостатньо простого друку. Процес: друк наносять на дві сторони карти, заготівлі: ламінат, лицьова сторона, мікрочіп, пластик оборотної сторони та ламінат, пластину відправляють у прес-ламінатор та на вирубку.

Багатошарові картки роблять: два шари тонкого пластику, мікрочіпи та ламінат.

Нестандартні пластикові картки однозначно привернуть до себе підвищену увагу. Якщо такий результат вам потрібен, то замовляйте виготовлення саме нестандартних карток.

Телефонуйте, замовляйте +380989020100.

Вас також можуть зацікавіти