Search
Generic filters
Search
Generic filters

Бонусні картки

Бонусные карты

Бонусні картки – різновид дисконту. Завдяки їм, клієнти також отримують знижки в магазинах чи інших сферах, що надають послуги.

Вигода: зниження вартості на певний відсоток дають можливість придбати такі покупки за бонуси.

Потрібно мати успішну програму лояльності, щоб картки мали гарну репутацію.

За допомогою бонусних карток необов’язково надавати клієнтам акції, знижки тощо. А також має велике повернення клієнта до покупок, тому що накопичувальні бонуси можуть витрачатися тільки в тій мережі, якій належить картка..

Як отримати бонусну картку? Чим більше покупок споживачів, тим більше сум бонусів він отримає, що призводить до азарту. Для отримання картки: зробити покупку на певну суму, взяти участь в акції та заповнити анкету.

Активація відбувається через реєстрацію, бонусну програму лояльності та натискання активувати картку та ввести свої дані, погодитися з умовою обробки даних та кнопка «Зареєструвати картку».

Замовляйте пластикову бонусну картку в компанії «Пласт Прінт»:

  1. клієнт отримує знижку на суму, співвідношення з кількістю бонусів;
  2. бонусами можна оплатити інші послуги, товари фірми та між ними укладено договір про дану можливість;
  3. накопичивши достатню кількість бонусів, можна отримати подарунок (різної вартості, залежно від кількості бонусів).

Клієнт втратив картку: спочатку повідомити співробітників магазину про втрату, потім – написати заяву та отримати нову, тому що стару блокують.

Отримати задоволених споживачів з високою безпекою – легко, замовляйте високої якості картки у компанії «Пласт Прінт». Ми наносимо штрих-код, магнітну плівку та ембосування (нанесення рельєфу) тощо.

Пропонуючи своїм клієнтам бонусну пластикову картку, з певною програмою, ви збільшуєте кількість постійних клієнтів. Наша компанія пропонує виготовлення бонусних карток для вашого бізнесу. Ознайомтеся з нашою пропозицією бонусних карток – ціни нижчі, ніж у конкурентів.

Телефонуйте зараз +380989020100.

Вас також можуть зацікавіти