Search
Generic filters
Search
Generic filters

Пластикові перепустки

Пластиковые пропуска

Пластикова перепустка – стандартна картка, зроблена з пластику. З двох сторін розташована літерна інформація на карті: ініціали, посада, фото власника картки, логотип та назва організації, підрозділ та службові позначки того, хто видав перепустку. Наносять дані на магнітну смугу.

А мікро чіп дає можливість прочитати особисті дані, а також уход, прихід та пересування в організації.

На сьогодні вже немає паперових перепусток, тому що їх легко підробити. Також пластикові картки служать довгий час, їх неможливо порвати, намочити та ін.

Перепустка зазвичай не має терміну дії. На неї також можна нанести електронний чіп, магнітну смугу – це полегшує роботу підприємства.

Для виготовлення застосовують метод цифрового друку або сублімаційного – для того, щоб не клеїти паперову фотографію, а роблять відразу фото на пластиці.

Дизайн обов’язково має відображати стиль Вашого підприємства: контактні телефони важливих служб, що буде додатковою рекламою. Стиль дає перше враження про організацію.

Застосовують пластикові перепустки виробничі прохідні, торгові мережі, бізнес, склади, державні служби, школи, дитячі садки та інші.

Використовують перепустки як мінімум двічі на день, а якщо складна система, то щоразу при виході з кабінету.

Використання пластикових перепусток суттєво спростить організацію систем контролю допуску на будь-якому підприємстві. Ми виготовимо пластикові перепустки з необхідним ступенем персоніфікації. Виготовити пластикові картки дешево – “Пласт Прінт”.

Телефонуйте, замовляйте +380989020100.

Вас також можуть зацікавіти