Search
Generic filters
Search
Generic filters

Подарункові картки

Подарочные карты

Подарункові картки – подарунковий сертифікат – пластикова картка, що зберігає у собі певну суму, залежно від країни. Зазвичай ці картки захищають, щоб їх не можна було підробити.

Це відмінний варіант на подарунок, коли не знаєш, що подарувати, обираєш сферу, яка була б цікавою для іменинника і він може розпоряджатися вже самостійно. Завдяки сертифікату твій подарунок точно сподобається і він не валятиметься без діла. Дарувати гроші – надто банально. Подарувати сертифікат можна, не прив’язуючись до місця проживання.

Подарунок, який підвищує оборот компанії від споживачів. Цікавий момент, що кожна картка має термін дії, і тому багато сертифікатів залишаться не використані.

Цінності: оплата відбувається заздалегідь, вільна передача з рук до рук.

Придбати картку легко: не потрібна банківська ліцензія, просто внесок суми, ініціали та номер телефону, тому кому дарувати.

Дату обирає людина, яка купує картку. Також бувають і річні чи піврічні сертифікати..

Для керівників це класна фішка у програмі лояльності, можна заохочувати співробітників за виконані завдання або на якісь свята.

Для тих, хто продає, зазвичай підсумкова сума буде більшою, ніж у самому сертифікаті, що збільшує прибуток компанії. Оскільки зазвичай доплачують готівкою власники подарунка.

Використовують великі заходи, місця відпочинку, ресторани та кафе, магазини косметики, одягу тощо, заняття у спортивних клубах та багато іншого.

Не великий мінус: поміняти сертифікат на гроші не можна і частину суми, що залишилася, теж не можна.

Компанія “Пласт Прінт” дає можливість будь-якому бізнесу бути успішним та залучати клієнтів. Товари купують за звичайний номінал і мають гарантію.

Якщо хочете не відставати від трендів, звертайтеся швидше в «Пласт Прінт». Ми доставимо якісні картки в будь-яке місто за короткий час.

Чим яскравіший дизайн, тим красивішим буде ваш подарунок. Наші кваліфіковані дизайнери допоможуть розробити індивідуальні та стильні картки. Також якщо хочете, можемо доповнити Ваш сертифікат логотипом фірми, написами, штрих-кодами, розробимо в різній колірній гамі.

Компанія “Пласт Прінт”, має необхідні ресурси, для виробництва подарункових пластикових карток, з унікальним дизайном та високої якості. Замовити пластикові картки дешевше за номером: +380989020100.

Вас також можуть зацікавіти