Офсетний листовий УФ (UV) друк

Офсетний листовий UV (УФ) друк – це друк, з використанням спеціальних УФ (UV) фарб, які висихають, закріплюються шляхом полімеризації під впливом спектра випромінювання спеціальних UV ламп, що дозволяє наносити зображення на поверхні матеріалів. Синтетичні матеріали, з нанесеним УФ (UV) друком, мають перевагу у відсутності часу на висихання фарби, хороша адгезія фарби до матеріалу, матеріал готовий до подальшої обробки (ламінація, лакування, УФ (UV) лакування, висікання, вирубка, гільйотинна порізка, порізка фрезерна, лазерна порізка, гиб, термогиб, перфорація, друк змінної інформації) відразу після друку та досягає максимального ефекту закріплення через 72 години. Технологія УФ (UV) друку прийшла з класичного листового плоского друку масляними фарбами, у зв’язку з попитом на полімерні матеріали і нанесення кольорового друку на них, а також з можливістю розвитку технологій і фарб. Класичний листовий офсетний друк не міг справлятися з високими вимогами адгезії фарб до полімерних матеріалів та швидкості технологічних циклів друку – висихання на них.

У зв’язку з цим, матеріал на якому може бути нанесено зображення: друк на ПВХ (PVC, полівінілхлорид) листах, друк на ПП (PP, поліпропілен) листах, ПЕТ (PET), металізовані матеріали, синтетичні папери та інші полімерні матеріали, зокрема прозорі матеріали.

Офсетний УФ (UV) друк є лідером за низькою вартістю та швидкістю нанесення зображення на невбираючих поверхнях у невеликих, середніх та великих тиражах.

Компанія «Пласт Прінт» використовує офсетний УФ (UV) друк багато років. Маючи досвід роботи з нестандартними матеріалами та застосування різних видів друку, ми пропонуємо вам скористатися нашою послугою – друку офсетними УФ (UV) фарбами на поверхні: ПВХ (PVC, полівінілхлорид) листи, ПП (PP, поліпропілен) листи, ПЕТ ( PET) листи, металізовані папери та картони, синтетичні папери та інші полімерні, а також прозорі матеріали.

Сфери застосування УФ (UV) офсетного друку:

Головні переваги УФ (UV) офсетного методу друку:

  • висока якість друку;
  • висока швидкість друку;
  • яскравість та контрастність фарб;
  • відсутність браку через змащування фарби;
  • відсутність необхідності використання противідмарного порошку під час друку;
  • можливість друку без нанесення попередніх праймерів, тобто без додаткових витрат;
  • використання білої покриваючої фарби, що дозволяє розфарбовувати прозорі матеріали з виділенням прозорих і непрозорих ділянок;
  • зменшення часу, яке витрачають на виготовлення продукції, за рахунок швидкого висихання та закріплення фарб;
  • відразу після нанесення зображення можна приступати до післядрукарської обробки: ламінація, лакування, УФ (UV) лакування, висікання, вирубка, порізка гільйотинна, порізка фрезерна, лазерна порізка, гиб, термогиб, перфорація, друк змінної інформації;
  • низька вартість нанесення зображення в порівнянні з цифровим друком.

У нашій компанії ви можете замовити послугу УФ (UV) друку: як на нашому матеріалі з нашого складу, так і надати нам свій матеріал для друку. Детальнішу інформацію ви можете отримати у наших менеджерів.

Офсетний UV друкОфсетний UV друкОфсетний UV друк