Поліграфія та мода – способи підкреслити свій статус у компанії

Дата публікації: 07.03.2017.

Розвиваюча компанія завжди повинна наголошувати на своїх постійних клієнтах. Ці люди можуть робити покупки на великі суми, тим самим приносячи величезний прибуток. Щоб наголосити на їхньому статусі серед інших клієнтів, видають спеціальну візитку, яка стимулює робити все більше покупок.

Поліграфія та мода – способи підкреслити свій статус у компанії

Що таке пластикові картки VIP?

VIP візитка із пластику в Харкові — це картка, яка видається як клієнту, так і співробітнику компанії. Залежно від політики, картка може мати різне призначення, тому кому її видавати вирішувати вже самій фірмі.
Замовити візитки на пластиці можна різних типів. Для них використовується особливий друк, який має неповторний дизайн, малюнок та логотип. При необхідності можна нанести будь-які написи, що підтверджують своє членство у клубі або великій корпорації. Люди, які займають високу посаду, мають відрізнятися іміджем у всьому, навіть у візитівках. З такою карткою набагато приємніше мати справу, адже вона ще раз підтверджує солідність свого власника.

Саме по собі виготовлення віп візиток у Харкові та Києві є складним процесом, оскільки це цілий витвір мистецтва, що потребує роботи рук справжніх дизайнерів-професіоналів. Картка має низку переваг перед своїми звичайними аналогами:

  • може бути використаний як кольоровий, так і прозорий пластик;
  • міцний пластик служить довгі роки;
  • підтверджує статус свого власника;
  • шовкографічний друк.

Який вибрати пластик для друку – вирішувати вже самому клієнту, будь-яке рішення можна здійснити. Віп-візитки відрізняються неймовірною міцністю та зносостійкістю, не бояться вологи, вогкості, можуть вільно зберігатися у візитівці або завжди перебувати в руках. Невибагливі до сонячного світла, тому завжди можуть бути на виду під час ділових зустрічей.

Метод шовкографії дозволить надрукувати на карті інформацію настільки красиво, що від візитівки просто неможливо відвести око. Гарне поєднання якісного пластику та дивовижного друку ідеально підкреслить статус будь-якої людини.

Якою буває ціна на пластикові візитки у Харкові?

Ціни на картки можуть бути абсолютно різними, виходячи з уподобань клієнта. У будь-якому разі, якою б не була ціна, продемонструвати свою солідність та імідж при зустрічі з діловим партнером завжди важливіше. Чим грамотніше себе піднести під час переговорів, тим більше шансів на вигідну угоду.

Поліграфія на пластиці дозволить зробити написи більш зрозумілими та прийнятними. Свої візитки можна роздати клієнтам компанії або діловим партнерам, які зберігатимуть їх та постійно користуватимуться при необхідності. Віп-візитки – це вигідне вкладення, оскільки надрукувавши партію всього раз, всі екземпляри безсумнівно послужать довгі роки. Усі екземпляри випускаються з використанням сучасних способів оформлення – матова ламінація, напівматова, шорстка, фактурна. Використовується фабричне лакування, всі можливі типи пластику, включаючи білий, золотий та прозорий.

Що таке пластикові картки

Залишити коментар