Терміни, що застосовуються під час друку пластикових карток

Дата публікації: 28.03.2017.

Найчастіше при спілкуванні із замовником виникає непорозуміння деяких виразів, що використовуються під час випуску карток. Професійна термінологія може призвести до того, що в результаті замовник може не отримати те, чого хоче. Це важливо при замовленні, інакше замовлення буде виконано неправильно. Щоб уникнути непорозумінь, далі описано ряд основних термінів, що використовуються під час їх випуску.

Терміни, що застосовуються під час друку пластикових карток

Основні терміни або що таке безконтактна пластикова картка

Безконтактною пластиковою карткою називають носій, який виконує роль пропуску або засоби для безконтактного розрахунку у тих точках, де такий вид операції передбачено. З нею можна як розрахуватися, так і використовувати як посвідчення особи. Забезпечена чіпом, який зберігає всю інформацію про користувача.

Безконтактний модуль – це і є чіп, який вмонтований у картку між лицьовою та зворотною стороною. Він спрацьовує на відстані до 12 см від пристрою, що зчитує, являє собою мікросхему з антеною.

Існують і інші важливі терміни, які часто використовуються при замовленні та випуску. Наприклад, ембосування та типування. Обидва терміни мають свої відмінності. Ембосування – це видавлювання цифр, неможливо виконати там, де є безконтактний чіп через саму його механіку. Типування – покриття фольгою, часто можна зустріти на будь-яких носіях.

Сама по собі складається з декількох шарів, хоча візуально цього не видно. Обидва шари з двох сторін – це ламінат, який захищає від впливу навколишнього середовища, що дозволяє значно збільшити термін служби пластику.

Ламінування пластикових карток у Харкові та інші послуги

Випуск ламінованих носіїв доступний у Харкові. Додатково надається друк на пластикових картках, який дозволить відобразити на поверхнях важливу інформацію про клієнта. Виконується на спеціальному принтері після випуску носія. Друк є безпечним для самого чіпа, вбудованого в носій.

При роботі з клієнтами часто постає питання — що таке офсетний друк пластикових карток у Харкові? Це найпопулярніший спосіб, що має безліч переваг:

  • випускається одразу величезна партія;
  • економічно вигідне виробництво;
  • має чітку та зрозумілу послідовність друку;
  • можна зробити копію потрібного відтінку;
  • висока швидкість друку.

Офсетний друк має досить низьку собівартість, тому що всі заготовки виготовляються на одному аркуші. Таким чином, всі тиражі виготовляються швидко та за вигідною вартістю. При необхідності клієнт може обрати відповідний відтінок для поверхні готового виробу, відштовхуючись від бажаного дизайну.

Друкуються у суворій послідовності – підготовка обладнання, фарбування, ламінація. Це дозволяє швидко надрукувати потрібну кількість карток із подальшим ламінуванням. Процес займає мінімум часу, тому що менш трудомісткий, відповідно і вигідніший як для підприємства, так і для клієнта.

Ламінування пластикових карток

Залишити коментар